Facebook Youtube

בוגרים ממליצים

 

מכתב תודה לרוח בכפר:

הגעתי לרוח בכפר שעבר אבדה דרכי בעולם, ללא תקווה וללא רצון לעתיד. לא חשבתי לעולם שאוכל להיות יום אחד נקייה, לא חשבתי שאוכל לבנות חיים חדשים. לאחר שבחרתי בחיים החלטתי שאני הולכת למסור את חיי למרכז הגמילה רוח בכפר. כבר שנכנסתי לשם ביום הראשון הבנתי שפה זה הבית שלי, מה שלא הרגשתי בשום מקום אחר גם לא בבית של עצמי. נשארתי שם 3 חודשים ונכון להיות אני נקייה שנה ו 9 חודשים והחיים שלי הכי טובים מכל מה שהיה לי בעבר. היום אני יודעת לחיות חיים נקיים וליהנות מחיי ללא סמים. תודה לרוח בכפר שהצילו לי את הנפש ושהצילו את חיי. למדריכים שמעולם לא ויתרו לי, ולולרי שתמיד נתנה לי תקווה. ממליצה בחום לכל מי שרוצה את החיים שלו בחזרה ללכת לרוח בכפר.

המקום שהכי מרגיש בבית.

 

לצוות היקר והעוטף של רוח בכפר

קשה לסכם בכמה מילים ועוד במכתב אחד
את החיים שנתנו לי במתנה בפעם השנייה
אני אסיר תודה לאלוהים שבהתלבטות לאיזה מרכז ללכת הנחה אותי אליכם
יושב וכותב ולא מאמין שכבר עברה שנה וחצי כמעט ונזכר בכול ההבטחות שלכם על מתנות שבדרך והנה אני זוכה לכתוב לכם כשאני בצפון עם הילד ועם המשפחה שלי , נתתם לי כלים עקרונות תוכנית המון אהבה תמיכה וכול זה בכמויות גם אחרי שסיימתי ובי מיוחד שנפלתי ,, אתם הצוות והבית  חלק בלתי נפרד ממני,  ולרי שזימנה  לכול דבר  ותמיד מזכירה שזה הבית שלי,  ארנון שמעבר לחונך הוא השליח הישיר של אלוהים בחיים שלי משה שאם לא הוא  מי יודע עוד מי היה מוציא ממני דפוסים אבל גם עד היום יודע לשאול ולהתעניין..  רוח בכפר ממזמן לא רוח בכפר בשבילי אלא הבית שלי השייכות שלי
מלא הערכה ואהבה כלפי המקום הזה שנקרא בית עבורי .
אוהב מלא ומלא הערכה אין סופית מאחל לי לזכור תמיד מאיפה באתי ולאן אני לא רוצה לחזור .. ״ רק להיום ״ .
ומאחל לי תמיד לבוא להיות חלק ולתת בנתינה את מה שקיבלתי
נועם

 

לכל הצוות של רוח בכפר היקר!

רוצה להודות לכם על כך שבאמצעות הטיפול המסור והמקצועי שלכם זכיתי בחיים חדשים.
עכשיו כשאני יושבת ומנסה לתרגם למילים מה המקום הזה עבורי אני ממש מתקשה.
אני נזכרת שהגעתי אליכם מפורקת, מיואשת מחיי, בודדה מאוד, חסרת ביטחון ואמונה בעצמי ובסובבים אותי. רגע לפני שאיבדתי את כל היקר לי הסכמתי לקבל עזרה.
בדקתי מספר אפשריות אבל כשנכנסתי לרוח בכפר היה לי ברור שזה המקום עבורי.
הגעתי לשבועיים בלבד, השארתי מאחור בעל, ילדים, עבודה וחיים שלמים. אבל מיום ליום הבנתי שבעיית ההתמכרות שלי דורשת טיפול עמוק יותר ושלמקום יש את כל הכלים לעזור לי לבנות את חיי מחדש. נשארתי אתכם עד שהרגשתי מספיק חזקה לעמוד על שתי הרגליים ולהתחיל את חיי מחדש וביציבות.
התנאים, לוח הזמנים הברור והמסודר, הטיפולים הפרטניים, הקבוצות, אין סוף השיחות עם המדריכים ומנהלת המקום וכמובן השותפים שלי לדרך, כל אלה אפשרו לי לעצור, להתבונן על חיי, להרגיש אהובה, מובנת ושייכת.
בזכותכם ובזכות האמונה שלי בכם שוקמו בהדרגה חיי.
עבורי אתם המשפחה השנייה שלי והמרכז הוא הבית השני שלי. גם היום אחרי שנה ושבעה חודשים שאני חייה את חיי אתם ממשיכים לתמוך בי וזמינים לי בכל דבר ותמיד. על כל זה אני אסירת תודה לכם צוות יקר של רוח בכפר.
אני מאחלת מעומק ליבי לכל מכור או מכורה שיזכה לקבל כזו מתנה- מתנה שאני זכיתי בה, חיים חדשים.
אוהבת אותכם ומודה לכם שוב על הכל.

 

ולרי יקרה ואהובה, צוות רוח בכפר, אבי

אני כותב לך ולצוות וליבי רועד. לקח לי המון זמן להגיע לרגע שאני מסוגל לכתוב לכם ולהודות על מה שהייתם ועשיתם עבורי ברוח בכפר.
הגעתי אליכם ביום שישי בדצמבר 2019 בשיא השימוש שלי בהימורים. נטול תקווה, נטול רוח, נטול רצון לחיות. כבר בפגישה הראשונה אותה לא אשכח לעולם הבנתי שאני בידיים טובות. לא הרגשתי אבל בשארית התובנה שנשארה לי הבנתי שדניאל המדריך מבין היטב מה הבעיה שלי ושיש למקום מה להציע לי. כבר הייתי נקי בעברי כמה שנים אמרתי לעצמי. מה הוא מבין דניאל הזה שהוא מסביר לי על מה זו התמכרות…אבל הוא גם מכור כמוני חשבתי. מנוסה ממני. נקי המון שנים. גרם לאימא שלי לזיק של תקווה. אשאר ללילה אחד ונראה.. כך אמרתי. ונשארתי כמעט 5 חודשים!!! כן! אני נשארתי בגמילה 4 חודשים סגור כמעט לגמרי ועוד חודש חמישי שבוא הגעתי לטיפול יום. יום הפך יומיים, יומיים לשבוע. שבוע לחודש וחודש ל 4 חודשים והנס קרה. לא ברחתי. לא ויתרתי. נשארתי נקי. ללא הצוות התומך, המכיל, המבין על בשרו, המתחשב לא הייתי מצליח. אין יום בחודש הראשון שלא רציתי למות ואין יום שבוא ולרי לא הייתה מרימה אותי ומחזקת אותי. ולא רק לולרי התודה. תודה ענקית לגילי שלא עזב אותי לרגע ותמיד אמר לי את המילים הנכונות שוב ושוב גם כשהייתי חסר תקנה. תודה ענקית לארנון האחד היחיד והמקסים שישב איתי שעות בכל משמרת שוב ושוב ושוב ושכנע אותי שיהיה בסדר. תודה לאבי הבעלים על ששאל אותי בכל פעם שפגש אותי מה שלומי ואיך אני מתקדם ותמיד דאג לתת מילה טובה ולחזק. ושוב תודה לולרי על ההכוונה, על האמונה בי גם שלא האמנתי בעצמי ועל ההגנה האימהית שכה הייתי צריך.
היום אני נקי שנה וחודשיים…הרבה בזכות רוח בכפר וגם קצת בזכותי.
לסיכום, אם להיגמל פרטי אז זה המקום ולא אחר. תאמינו לי…ניסיתי הכל וזה היחיד שעבד.
אלפי תודות.
אנונימי (ע)

 

לרוח בכפר

לפני שהגעתי אליכם לא היה בי רצון להמשיך את החיים, כלכך סבלתי מההתמכרות ומהמצב הנפשי שנקלעתי אליו ולא ראיתי איך אני יוצאת מזה.
הגעתי אליכם חלשה ומפורקת מכל הבחינות
והמקום הזה נתן לי את החיים שלי בחזרה.. כל מה שאיבדתי בעיקר אמונה ותקווה קיבלתי אצלכם.
הראה לי שיש דרך אחרת, דרך שתעזור לי להתמודד עם החיים ולקבל את הכלים הדרושים לי בשביל לצאת מהמקום שנקלעתי אליו, קיבלתי אהבה ותמיכה, קבלה והבנה, מה שלא קיבלתי בשום מקום אחר.
ההחלטה הכי טובה שלי בחיים היה להגיע אליכם ולבקש את העזרה הזאת. הצלתם לי את החיים!
המרכז הזה נתן לי להרגיש בבית, שיש לי למי לפנות, יש צוות מקצועי ביותר שעזר לי בכל קושי וקושי ושיקף לי ובנה אותי ונתן לי כלים ועצות לחיים.
צוות מכיל אוהב ומיוחד עם אנשים מדהימים שאני לא רוצה להתנתק מהם.
המקום הזה נתן לי תקווה ואמונה בעצמי, דרך חיים חדשה שעושה אותי לאדם יותר טוב כמו שרציתי.
תודה רבה לרוח בכפר שעזר לי, תמך בי, האמין בי, הכיל אותי ושם בשבילי לאורך הדרך! לא מובן מאילו.
אוהבת❤רותם
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    קידום אתרים בגוגל