היתרונות הטמונים בהליך גמילה מסמים במרכז

היתרונות הטמונים בהליך גמילה מסמים במרכז

נפגשתם עם חברים בפאב או בר ואחד מהחבר'ה הציע לכם לעשן סמים. אתם מאוד סקרניים ומעוניינים לנסות, אז אתם לוקחים שאיפה אחת ומתחילים להרגיש ממש טוב. אחרי המפגש אתם חוזרים הביתה, ישנים טוב ויש לכם צורך לנסות עוד. אתם פונים לאותו החברה, ומבקשים ממנו עוד. וכך עם הזמן אתם מוצאים את עצמכם מתארגנים על סמים בעצמכם, מוציאים על השימושים הרבה מאוד כסף ומרגישים שאתם בשליטה. במצב הזה אתם בעצם מפתחים התמכרות בסמים, גם מבלי לשים לב. והדרך להתמכרות חמורה היא קצרה מאוד. ככל שהשימוש עולה, כך יש צורך חד להתחיל גמילה מסמים במרכז ולבדוק את האופציה של להפסיק. יכול להיות שזה ייקח לכם זמן, אבל זה לגמרי יהיה הצעד הכי נכון שתבצעו. מרכז הגמילה "רוח בכפר" הוא מקצועי ואיכותי, המציע לכם לווי ותמיכה מלאה בתהליכי גמילה מסמים. במרכז יש אנשי מקצוע טובים שמלווים אתכם צעד אחד צעד עד לשלב הגמילה המיוחל ודואגים להכיל את מצבכם בכל עת.

היתרונות הטמונים בהליך גמילה מסמים במרכז

כאשר מחליטים לגשת למרכז גמילה מסמים במרכז חשוב להבין את הקרבה למקום המגורים שלכם. אם אתם מתגוררים במרכז, והנגישות שלכם למרכז הגמילה היא נוחה, אז כדאי להתחיל ולבדוק באזור שלכם. הרבה אנשים בודקים באזורים מרחוקים ולא תמיד מתמידים להגיע וכך בעצם תהליך הגמילה יכול להיתקע ואף להיפסק באיזה שלב. לכן, אם החלטתם להיכנס לגמילה בלווי מלא של מרכז תמיכה ואנשי מקצוע, תעשו את זה קרוב לבית שתהיה לכם האפשרות גם להגיע במהירות וגם לפרוש במידה וזה מעבר ליכולות שלכם.

 

איך בוחרים מרכז גמילה?

אחרי שהבנתם כי אתם מכורים לסמים וזקוקים לגמילה מסמים במרכז חשוב לבחור את מרכז הגמילה ככזה שיתאים לכם ולצרכים שלכם. בשלב הראשון חשוב לבדוק על האזור, כמה הוא קרוב למקום המגורים שלכם. בשלב השני, לבדוק לגבי שיטות וסוגי המטפלים שמעבירים שם את הטיפולים, בשלב השלישי והאחרון, לברר על המלצות מאנשים שעברו תהליך גמילה ולהתרשם.

לסיכום, מרכז הגמילה "רוח בכפר" בעל ניסיון וידע רב של שנים בטיפול ולווי אנשים שהתמכרו לסמים.

 

להתנקות. להשתקם.
לבנות חיים חדשים
השאירו פרטים ונתחיל בדרך חדשה
מאמרים נוספים בנושא

תפריט

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו