כך תמצאו מרכז גמילה איכותי עבור יקירכם

כך תמצאו מרכז גמילה איכותי עבור יקירכם

מרכז גמילה מומלץ הוא אחד החיפושים המבוקשים בגוגל, אולם למרבה הצער הוא אינו יודע הרבה על הנושא מעבר לקידומי מכירות ושיווק מכוון מטרה. דרושים איפה עבור הורים, אחים, חברים וקרבים מסורים, המחפשים מרכז גמילה מומלץ, איכותי, ובעל סיכויי הצלחה גבוהים, מידע כללי ראשוני למיפוי האפשרויות וזיהוי של מכון גמילה מומלץ עבורם. רוח בכפר, מכון גמילה בעל תמהיל ייחודי של עבודה טיפולית מעמיקה באופנים מרתקים ורבי ניסיון, מספר על העבודה הנעשית במרכז,  ומעניק מספר סימנים ראשוניים למכון גמילה מקצועי שמסוגל לעשות את העבודה ולהגיע לתוצאות. חשוב לדעת שהמכור משקיע מאמץ מנטלי ופיזי עצום בתהליך הגמילה, ובמידה והוא ייכשל סביר להניח שלא יהיה בכוחו לשוב ולתת את עצמו בסבב נוסף ולא פחות קשה מקודמו. לכן חשוב כל כך להשקיע מחשבה בבחירת המכון, במקרים רבים זוהי הזדמנות חד פעמית להצלה.

איך מתנהל הטיפול ברוח בכפר

רוח בכפר מונה צוות מקצועי ובעל ניסיון רב שנים של טיפול במכורים בגישה ייחודית. נתחיל בכך שרוח בכפר ממוקם בקמפוס מבודד, ירוק ומלא שלווה, מעין כפר נופש קטן וטיפולי המיועד לנגמלים בכל שלב. בקמפוס קיימות אפשרויות לינה, שהיה וטיפול במערכי העבודה השונים. פגישה ראשונית של אבחון תיערך למטופל, על מנת לזהות את רמת ההתמכרות וגם את הגורמים העומדים מאחוריה, ובהתאם לכל הנתונים הללו להתאים תהליך טיפולי מעמיק שייגע בשורש הדברים ויביא רפואה פנימית שתעניק לנפש הגנה מפני התקפות התמכרות חוזרות.

איך מזהים מרכז גמילה מומלץ

מרכז גמילה מומלץ הוא כזה המחזיק צוות שיש בו שילוב של מקצועיות עם הרבה הכלה וחום. מתוך הבנה לתהליך המורכב שנדרש מהמכור לעבור, ומתוך אמונה עמוקה ביכולתו לצלוח את המשבר ולצאת ממנו מחוזק. רוח בכפר מחזיקים במכון מעבר לצוות הטיפולי המקצועי בעל התארים, גם צוות של מדריכים, מלווים אישיים צמודים, המורכב כולו מבוגרי המכון שחוו על בשרם את ההתמכרות והגמילה וכיום הם מכורים נקיים לחלוטין. התמיכה שלהם, הליווי הצמוד והתקווה שהם נוסכים בסיפורם האישי, הם חלק מסיפור ההצלחה של רוח בכפר.

מחפשים מרכז גמילה מומלץ? צרו קשר איתנו לביקור הכרות והתרשמות מרוח בכפר, לא תתחרטו.

להתנקות. להשתקם.
לבנות חיים חדשים
השאירו פרטים ונתחיל בדרך חדשה
מאמרים נוספים בנושא

תפריט

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו